KONST / Litografier / Färglitografi 12983144
nr 1298 3144
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Triptyk, "källan". Signerad, numrerad 146/194. Motivet: 40x25 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:18:50
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr